• Tagi

 • « | Home | »

  Praska do obciągania guzików tapicerskich

  | 2011

  praskaPraska do obciągania guzików tapicerskich

  Praska do obciągania guzików tapicerskich to doskonałe, łatwe w obsłudze i niezawodne narzędzie, niezbędne w każdym zakładzie tapicerskim i kaletniczym.

  dane techniczne:

  * waga: 7,6kg;
  * wysokość: 28cm;
  * szerokość: 17cm x 8cm;

  W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria do praski – zaciskacz w dwóch rozmiarach (28 i 36) oraz wycinak również w dwóch rozmiarach.

  Instrukcja obsługi

  Zdjąć górną część zaciskacza (z wybitym numerem wielkości guzika) i postawić na stole odwrotnie. Tłoczek w tej części ma hamulec gumowy, jeśli ciężko się suwa należy gumę lekko posmarować kremem. Jeśli natomiast pierścień gumowy się zużyje, to można go zastąpić korkiem.

  * W zagłębienie owej części należy położyć uprzednio wycięty krążek materiału (jeśli jest za cienki należy stosować podkład, a najlepiej przykleić flizelinę), na niego położyć miseczkę guzika na środku, wypukłością w dół.
  * Następnie końcem ołówka popychamy miseczkę, aż do oporu, wtedy materiał zostanie wciągnięty do środka
  * W dolną część zaciskacza pozostającą w prasce wkładamy część plastykową guzika – uchem w dół, jeżeli sam nie wpadnie należy popchnąć do oporu
  * Teraz pozostaje tylko część górną położyć na dolnej, tak jak było na początku i przycisnąć dźwignią do oporu. Dźwignie odchylić do tyłu, zdjąć górną część zaciskacza, wyjąć (wypchnąć) guzik i powtarzać czynność według potrzeb.

  Więcej informacji na dlatapicera.eu


  Kategorie: Akcesoria tapicerskie |

  Tagi : , , , ,

  brak opinii »

  podobne produkty

  Opinie o produkcie